Nabídka odkoupení praxe

Vážení kolegové,

dovoluji si Vás oslovit s následující nabídkou.

Od r. 1993 provozuji privátní stomatologickou praxi v prostorách Fakultní polikliniky v Ostravě – Porubě a nyní uvažuji o jejím prodeji (za cenu velmi přijatelnou) v souvislosti s  odchodem  do důchodu.

Mám k dispozici  2 plně vybavené,  klimatizované  a zasíťované ordinace praktického stomatologa- jednu větší vč.digitálního RTG, ve druhé,menší ordinaci je pro instalaci RTG příprava, v obou endomotor, kompletní přístrojové a nástrojové vybavení, 1 inspekční pokoj, zkušený a vstřícný zdravotnický personál. V témže poschodí zubní laboratoř ,o poschodí  níže se nachází OPG a další i.o.RTG, dentální hygienistka – nyní můj zaměstnanec.

V budově polikliniky se nachází také oddělení stomatochirurgie a v nejbližším dosahu  rychlá zdravotnická pomoc. Pronajímatel FN Ostrava umožňuje či poskytuje  praní a dovoz prádla, parkování u polikliniky a nyní i v areálu FN, ostrahu objektu, jakož i stravování v tamní jídelně s výběrem ze sedmi jídel. Poliklinika prošla právě nyní rekonstrukcí (zateplení, výměna oken, nové výtahy, sociální zařízení, klimatizace, odpady voda, wifi). S vedením nemocnice je velmi dobrá spolupráce a nájemné za prostory je příznivé.

Pokud uvažujete o samostatné klidné stomatologické praxi a moje nabídka Vás oslovila, ozvěte se mi prosím na uvedenou e-mailovou adresu macecek.jan@post.cz nebo na tel. č. 777 000 743, abychom si domluvili Vaši osobní návštěvu. Rád Vás seznámím s provozem ordinace  a zodpovím Vaše otázky. Po dohodě mohu po nějakou dobu v práci ještě pokračovat, pokud by to bylo zapotřebí a Vaše přání. Praxe je provozována jako s.r.o.

S pozdravem MUDr. Jan Maceček,

Tř. 17. listopadu 1790/5, Ostrava-Poruba

 

You may also like...