Nabídka zaměstnání

Nabízíme k pronájmu plně vybavenou stomatologickou ordinaci či zaměstnáme absolventa. Naše firma sídlí v Ostravě, blízko centra (dobře přístupná, bezbariérová a velké parkovací plochy). Dobré platové ohodnocení a podíl na zisku, příspěvek na stravu a ošacení, příspěvek do důchodového pojištění, 5 týdnů dovolené, placené semináře na zkoušku PZL. Dále nabízíme již nyní placené stipendium pro studenty a to 10 000/měs. Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernějším vybavením, CBCT a OPG,RVG,CAD/CAM technologie, VFP, mikroskop, beefill, reciproc, koferdam jsou samozřejmostí, dále je tu možnost získávat zkušenosti od kvalifikovaných lékařů na protetiku a stomatochirurgii. Samozřejmě zaškolíme a pomůžeme i s administrativou. Nabízíme i prázdninové praxe pro studenty nižších ročníků.

Kontakt: MUDr. Jarmila Sílová 605480957, MDDr. Jana Konečná Sílová 605471557

You may also like...