DOF

DENTIST OF THE FUTURE

V rámci spolupráce s dentálními firmami pro Vás společnost 3M ESPE připravila tento vzdělávací program. V něm si máte možnost bezplatně vyzkoušet během výuky práci s klinicky ověřenými stomatologickými materiály. Materiály poskytne zástupce firmy 3M ESPE přímo studentům zdarma a jako protihodnotu očekáváme jejich akademickou podporu. Jedná se o zveřejnění dvou vlastních klinických případů, přímé a nepřímé rekonstrukce, na speciálním elektronickém portálu uzavřeném jen pro registrované členy programu.

Co je potřeba?

1. Podepsat souhlas studenta s účastí v programu.

2. Podpisem souhlasíte:

– Že materiály poskytnuté společností 3M nebudu dále prodávat, ale použiji je výhradně pro účel tohoto programu.

– Že uveřejním minimálně jednu mou klinickou práci přímé rekonstrukce a jednu mou práci nepřímé rekonstrukce na speciální webové stránce.

– Že společnost 3M ESPE může se mnou komunikovat použitím kontaktů, které jsem uvedl v registračním formuláři.

 

Co dostanete?

1. Členskou kartu pro registrované studenty v programu (umožní studentovi využívat všech výhod programu včetně přístupu na uzavřený portál programu s cílem sbírání bodů.

2. Nasbírané body umožní studentovi po skončení studia získat voucher na vybavení nové ambulance materiály 3M za zvýhodněných podmínek

3. Balíček materiálu

 

Nahrané klinické studie budou odborně posuzovány na úrovni:

• Univerzity

• Země

• Evropy

 

Na závěr je tu možnost s nejlepšími studenty zajet do centrály společnosti 3M v německém Seefeldu.

 

Elektronická přihláška – neslouží jako závazný vstup do programu. Z přihlášeného počtu studentů se dále vybere 20-25 studentů, kteří budou dále informováni.

Termín první informační schůzky a představení projektu zájemcům proběhne v pátek 2.10. ve 14.30 hodin v Šimkově sále (případně knihovně).

 

Přihlašovací formulář